دامپر
advanced divider
دامپر
دامپر

دامپر وسیله ای است که برای حمل مواد فله ای ، اغلب در مکان های ساختمانی طراحی شده است. تخلیه کننده ها از طریق پیکربندی از کامیون های کمپرسی متمایز می شوند: دامپر معمولاً یک وسیله نقلیه 4 چرخ باز است که جلوی راننده پرش می کند، در حالی که یک کامیون کمپرسی کابین خود را جلوی بار دارد. پرش می تواند نوک بار را تخلیه کند. این جایی است که نام “دامپر” از آنجا می آید. آنها به طور معمول از گازوئیل استفاده می کنند. یک چشم یدک کش برای استفاده ثانویه به عنوان تراکتور سایت تعبیه شده است.

دامپرهایی که دارای رد لاستیک هستند در شرایط خاص مورد استفاده قرار می گیرند و توزیع یکنواخت تری از وزن را در مقایسه با لاستیک ها ایجاد می کنند. مسیرهای پیوسته به اپراتور این امکان را می دهد تا محموله سنگین تری را روی سطوح نرم ، برفی یا گل آلود حمل کند و در برخی کشورها محبوب است.

آنچه باید در مورد دامپر دانست

1. تخلیه کننده چرخ

دامپرهای چرخ دار مفصلی برای جابجایی مواد فله ای بسیار عالی هستند. این ماشین های همه کاره از ریختن از جلو یا هر دو طرف پرش برخوردار هستند و می توانند در زمین های ناهموار مانور دهند و همچنین کشش عالی را بر روی هر سطح ایجاد کنند.

2. کامیون های دو نمای

تعریف مجدد ایمنی: دید دوتایی باعث تغییر راحت و سریع وضعیت صندلی از طریق چرخش 180 درجه کل کنسول عملیاتی و صندلی می شود. چرخش را می توان به راحتی از صندلی راننده انجام داد ، فقط با باز کردن قفل کنسول صندلی و چرخاندن آن. به این ترتیب ، اپراتور همیشه بهترین دید را دارد ؛ هنگام حمل و نقل ، بارگیری و تخلیه. با چرخش و مانور وقت گیر خداحافظی کنید.

3. ردیاب دامپرها

تخلیه کننده های ردیابی یک راه حل عالی برای مدیریت مواد برای مشاغل کوچکتر است که به مزیت دستگاه ردیابی نیاز دارند. به دلیل طراحی جمع و جور و توانایی سفر در زمینهای ناهموار و بیش از حد حاشیه ، آنها برای فضاهای محدود ، از دروازه های باریک و درهای ورودی مناسب هستند.

منبع: wacker neuson، wikipedia

advanced divider
advanced divider

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *